Klienti.

Spoločnosť ARRIVA pôsobí na Slovensku od roku 2008 a je najsilnejším súkromným hráčom v autobusovej doprave. Zabezpečuje mestskú, prímestskú, zmluvnú i komerčnú autobusovú dopravu v piatich krajoch. Od roku 2019 prevádzkuje aj službu zdieľaných bicyklov BikeKia v meste Žilina. Arthur media spolupracuje so spoločnosťou ARRIVA od roku 2015. Pripravili sme pre ňu návrh reputačného manažmentu, podieľali sme sa na public affairs komunikácii, sprevádzali sme ju počas dvoch zásadných krízových komunikácií, pripravili sme pre ňu opakovaný prieskum spokojnosti zákazníkov, podieľali sme sa na internej komunikácii aj na HR kampaniach, navrhli sme pre ňu seminár o SMART verejnej doprave i komunikačnú stratégiu na sociálnych sieťach a samozrejme – celý ten čas zabezpečujeme media relation s celoslovenskými i regionálnymi novinármi. V prípade doplňujúcich otázok nás, prosím, kontaktujte na adrese arriva@arthurmedia.sk alebo na čísle 02/3233 7440.

Interpolis Office Center je najmodernejšie business centrum v Banskej Bystrici a jej okolí. Je postavené podľa súčasných architektonických trendov a ponúka moderný priestor pre prácu i relax.

Interpolis Office Center je naším klientom od roku 2020. Zabezpečujeme preň media relation, navrhujeme obsah na sociálne siete i správu Google reklamy. V tomto roku pripravujeme spoluprácu s influencerom.

V prípade doplňujúcich otázok nás kontaktujte na čísle 02/3233 7440 alebo na adrese interpolis@arthurmedia.sk

Simplea je súčasťou českej finančnej skupiny Partners, ktorá je od roku 2009 najväčšou spoločnosťou zaoberajúcou sa finančným plánovaním a sprostredkovaním v Českej republike. Na Slovensku pôsobí Simplea prostredníctvom siete licencovaných finančných sprostredkovateľov a kamenných franšízových pobočiek Simplea Point.

So spoločnosťou Simplea spolupracujeme od začiatku roka 2022. Podieľali sme sa na príprave a moderovaní programu pri príležitosti otvárania prvých kamenných pobočiek, zabezpečujeme media relation i komunikáciu na sociálnych sieťach.

V prípade doplňujúcich otázok nás kontaktujte na adrese simplea@arthurmedia.sk alebo na čísle 02/3233 7440.

Predajne potravín Terno a KRAJ prevádzkuje spoločnosť TERNO real estate. V súčasnosti prevádzkuje 156 predajní Terno a 31 predajní KRAJ a plánuje ďalšiu expanziu.

Spoločnosť TERNO real estate je naším klientom s malou prestávkou od roku 2015. Navrhli sme komunikačnú stratégiu, boli sme pri otváraní prvej predajne KRAJ a prakticky na dennej báze zabezpečujeme odpovede na novinárske otázky.

V prípade doplňujúcich otázok nás kontaktujte na adrese terno@arthurmedia.sk alebo na tel. čísle 02/3233 7440.

© 2004 – 2023 Arthur media, s.r.o. Všetky práva vyhradené